Новак Джокович няма намерение да спира, след като пренаписа историята на  мъжкия тенис
Новак Джокович няма намерение да спира, след като пренаписа историята на мъжкия тенис

Джокович става първият със 170 милиона долара от тенис - Спорт - Телеграф

Пореден рекорд: Джокович завършва за 8-ми път като номер 1

Джокович ще играе с Григор Димитров за титлата в Париж – TennisKafe

Джокович се класира без проблеми за 1/4 финалите при мъжете на Откритото  първенство на САЩ
Джокович се класира без проблеми за 1/4 финалите при мъжете на Откритото първенство на САЩ

Джокович нервен преди US Open - Gol

Политик поиска Джокович да бъде отстранен от тениса доживот - Bgonair

БТА :: Новак Джокович преди турнира по тенис в Синсинати: "В мен все още  гори огън"
БТА :: Новак Джокович преди турнира по тенис в Синсинати: "В мен все още гори огън"

Джокович е най-великият в тениса! Не остави шансове на Рууд и спечели 23-та  - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
Джокович е най-великият в тениса! Не остави шансове на Рууд и спечели 23-та - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Джокович: В тениса има монопол и това умишлено се премълчава - Новини СЕГА

Джокович: Невъзможно е да се издържаш от тенис, ако не си част от топ 500 -  Тенис - Dsport.bg
Джокович: Невъзможно е да се издържаш от тенис, ако не си част от топ 500 - Тенис - Dsport.bg

Джокович с рекорден 47-и полуфинал от Шлема - Gol

След четири поредни титли Новак Джокович предаде трона на Уимбълдън -  Topsport.bg
След четири поредни титли Новак Джокович предаде трона на Уимбълдън - Topsport.bg

Полуприпадналият Джокович победи Алкарас и жегата за титла в Синсинати

Новак Джокович взе трофея за номер 1 в света на тениса за годината

Джокович отстрани Григор Димитров от Australian Open (снимки и видео) -  Тенис
Джокович отстрани Григор Димитров от Australian Open (снимки и видео) - Тенис

След Алкарас и Джокович се класира за финалите на АТР

Джокович спечели финалния турнир на АТР - Спорт - БНР Новини

Никога не съм виждал тенисист като него: победеният Джокович за шампиона  Алкарас (видео) - Тенис
Никога не съм виждал тенисист като него: победеният Джокович за шампиона Алкарас (видео) - Тенис

Джокович с лесен успех срещу Фучович на Ролан Гарос - Тенис - Голям шлем -  Gong.bg
Джокович с лесен успех срещу Фучович на Ролан Гарос - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

Джокович е №1 в тениса, но оставя противоречиво наследство - Последни  Новини от DNES.BG
Джокович е №1 в тениса, но оставя противоречиво наследство - Последни Новини от DNES.BG

Програмата за ATP финалите: Зрелището Джокович - Синер; Циципас и Руне в  мач за оцеляване - Tennis.bg
Програмата за ATP финалите: Зрелището Джокович - Синер; Циципас и Руне в мач за оцеляване - Tennis.bg