Плажен
Плажен

Турнир по плажен футбол

Bulgaria Beach Soccer

29 гола в първия ден на международния турнир по плажен футбол във Варна -  Футбол свят - Други - Gong.bg
29 гола в първия ден на международния турнир по плажен футбол във Варна - Футбол свят - Други - Gong.bg

Номинираха българин за "Златната топка" по плажен футбол - Общество - Спорт  - Новините на NOVA - Nova.bg
Номинираха българин за "Златната топка" по плажен футбол - Общество - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg

Спартак с първа загуба на турнира по плажен футбол във Варна

Обявиха осемте отбора в плажния ни футбол за сезон 2020 - БГ Футбол - Други  - Gong.bg
Обявиха осемте отбора в плажния ни футбол за сезон 2020 - БГ Футбол - Други - Gong.bg

Български Футболен Съюз - Националният отбор на България по плажен футбол  записа две победи над Румъния преди старта си в Евролигата
Български Футболен Съюз - Националният отбор на България по плажен футбол записа две победи над Румъния преди старта си в Евролигата

Международен турнир по плажен футбол

Обявиха програмата на държавното първенство по плажен футбол - Морски Gong  - DarikNews.bg
Обявиха програмата на държавното първенство по плажен футбол - Морски Gong - DarikNews.bg

Плажен футбол - Арена Варна

Плажен футбол | Спорт Framar.bg

Проведе се турнирът по плажен футбол „Децата на Русе“ | Община Русе

Български Футболен Съюз - СА МВР спечели турнира за Купата на БФС по плажен  футбол
Български Футболен Съюз - СА МВР спечели турнира за Купата на БФС по плажен футбол

Ясни са групите на Световното по плажен футбол

В Бургас организират турнир по плажен футбол - Spartak Varna

Житен се подсили с национал по плажен футбол | Витоша Нюз

Световното по плажен футбол започва днес - Topsport.bg

Варна посреща турнира по плажен футбол „Varna International Beach Soccer  Cup 2023“ - Новини
Варна посреща турнира по плажен футбол „Varna International Beach Soccer Cup 2023“ - Новини

БТА :: МФК Спартак победи кувейтци на турнира по плажен футбол във Варна

Кувейтски отбор спечели турнира по плажен футбол във Варна - По света и у  нас - БНТ Новини
Кувейтски отбор спечели турнира по плажен футбол във Варна - По света и у нас - БНТ Новини

Бразилци в първенеца на България за Шампионската лига по плажен футбол

Два български отбора ще участват в Шампионската лига по плажен футбол - По  света и у нас - БНТ Новини
Два български отбора ще участват в Шампионската лига по плажен футбол - По света и у нас - БНТ Новини

Историческо! Първа номинация на българин за "Златната топка" по плажен  футбол - Футбол свят - Англия - Gong.bg
Историческо! Първа номинация на българин за "Златната топка" по плажен футбол - Футбол свят - Англия - Gong.bg